Kui soovid kogeda midagi enneolematut, siis proovi meie uut troopilist virtuaalreaalsust pakkuvat hoolitsust.

Oled hetkega troopilises rannas ning naudid merelainete kohinat, jalgade all soe rannaliiv. See on kiireim viis põgeneda pärismaailmast ning kogeda midagi täiesti uut. Virtuaalreaalsuse hoolitsus aitab stabiliseerida emotsionaalset seisundit, vähendada ärevuse ja stressi taset ning väsimustunnet, parandada meeleolu ja sensoorse info tajumist. Keha vabaneb liigsest stressist, lõdvestub ning terveneb ja seda kõike imelise kogemuse saatel.

 

Sulgege silmad, lõdvestuge ja nautige sooja kvartsliiva. Hingake sisse Himaalaja soola 92 mikroelemendiga rikastatud õhku ja puhake naha noorendamisprotsesse käivitavate lampide õrna valguse all.

Itaalia fotobiostimulatsiooniseade SCIC stimuleerib kollageenlampide abil kollageeni tootmist ja parandab ka ainevahetust. Nahk muutub vastupidavaks, elastseks, vananemisprotsess aeglustub. Sooja kvartsliivaga täidetud SPA-kušett maandab lihas- ja närvipingeid, annab mõnusa sooja tunde, justkui viibiksite suvepuhkusel liivarannas. “Liivavanni” rahustav kuiv kuumus soojendab iga keharakku, pakkudes täielikku lõõgastust. Himaalaja soola plaatidest seinapaneel küllastab kuumutamisel õhu 92 mineraaliga, luues soolakoopa efekti, mis mõjub soodsalt nii nahale kui ka organismile tervikuna.

Protseduur on efektiivne kõikide nahatüüpide, ka väga tundliku puhul. Vanuse- ja hooajapiirangud puuduvad.

 

Uuenda oma keha ja vaimu meie uues troopikatoas. Siin saad pühenda aega iseendale ning täita oma keha ja meele uue energiaga.

Troopikatoas olev innovatiivne veelainete süsteem pakub sügavat lõõgastust ning aitab saavutada täieliku meelerahu. Vau-efekti loob toas olev kosk. Mõnus valgus ja troopiline taimestik annavad suvetunde ükskõik, mis aastaaeg ka käes poleks. Soe vesivoodi-vann pakub lõõgastavat massaaži. Pinge, mure ja stress kaovad ning asemele saabub sügav rahu ja heaolu.

 

Ühes pakkumises on koos:
✓ Sügavniisutav ja vananemisvastane näohooldus. Ekspresshooldus näole – kiire, kohene lõõgastus ja värskendus Sinu näonahale! Koheselt noorendav, silmnähtavalt pinguldav
✓ ANTI-AGE fototeraapia aparaadiga OMEGA LIGHT. Protseduur elavdab väsinud ja tuhmi nahka, stimuleerib toksiinide väljutamist, parandab ja ühtlustab jumet
✓ Spaa hoolitsus kätele parafiiniga. Parafiiniteraapia parandab vere mikrotsirkulatsiooni, täidab naha A- ja E- vitamiinidega, niisutab nahka. See ongi ideaalne käte taastamine
✓ Lõõgastav jalatalla massaaž. Jalatalla massaaž lõdvestab jalgu ning tugevdab immuunsüsteemi, aitab leevendada stressi

 

Hoolitsus parandab naha elastsust, ühtlustab nahatooni ja muudab selle pehmeks ning siidiseks. Aromaatne lõõgastav mähis toidab ja niisutab põhjalikult nahka.