Päikeseline liivatuba (15 min)

35,00 

Lõõgastav ja noorendav protseduur.

Voucher Image
Tootekood: NJ00966 Kategooria:

Kirjeldus

Sulgege silmad, lõdvestuge ja nautige sooja kvartsliiva. Hingake sisse Himaalaja soola 92 mikroelemendiga rikastatud õhku ja puhake naha noorendamisprotsesse käivitavate lampide õrna valguse all.

Itaalia fotobiostimulatsiooniseade SCIC stimuleerib kollageenlampide abil kollageeni tootmist ja parandab ka ainevahetust. Nahk muutub vastupidavaks, elastseks, vananemisprotsess aeglustub. Sooja kvartsliivaga täidetud SPA-kušett maandab lihas- ja närvipingeid, annab mõnusa sooja tunde, justkui viibiksite suvepuhkusel liivarannas. “Liivavanni” rahustav kuiv kuumus soojendab iga keharakku, pakkudes täielikku lõõgastust. Himaalaja soola plaatidest seinapaneel küllastab kuumutamisel õhu 92 mineraaliga, luues soolakoopa efekti, mis mõjub soodsalt nii nahale kui ka organismile tervikuna.

Protseduur on efektiivne kõikide nahatüüpide, ka väga tundliku puhul. Vanuse- ja hooajapiirangud puuduvad.

 

  • Kinkekaart kehtib 1 aasta
  • Aegunud kinkekaarte ei pikendata
  • Teenuste tarbimiseks palume need eelnevalt broneerida
  • Külalistele, kes meie juures ei majutu, on spaatamise tarbeks hommikumantel ja sussid
Sulgege silmad, lõdvestuge ja nautige sooja kvartsliiva. Hingake sisse Himaalaja soola 92 mikroelemendiga rikastatud õhku ja puhake naha noorendamisprotsesse käivitavate lampide õrna valguse all. Itaalia fotobiostimulatsiooniseade SCIC stimuleerib kollageenlampide abil kollageeni tootmist ja parandab ka ainevahetust. Nahk muutub vastupidavaks, elastseks, vananemisprotsess aeglustub. Sooja kvartsliivaga täidetud SPA-kušett maandab lihas- ja närvipingeid, annab mõnusa sooja tunde, justkui viibiksite suvepuhkusel liivarannas. “Liivavanni” rahustav kuiv kuumus soojendab iga keharakku, pakkudes täielikku lõõgastust. Himaalaja soola plaatidest seinapaneel küllastab kuumutamisel õhu 92 mineraaliga, luues soolakoopa efekti, mis mõjub soodsalt nii nahale kui ka organismile tervikuna. Protseduur on efektiivne kõikide nahatüüpide, ka väga tundliku puhul. Vanuse- ja hooajapiirangud puuduvad.